Witamy na er-ea.pl. Skontaktuj się z nami

Welcome to er-ea.pl/en. Contact with us

Willkommen zu er-ea.pl/de. Kontakt mit uns

Nasz pracownik Rafał Godzwon znów osiągnął ogromny sukces!

Na pewno wszyscy pamiętamy ubiegłoroczny sukces naszego pracownika Rafała Godzwona, jaki osiągnął w Bratzel we Francji w Colmar Alzacja na zawodach Pucharu Świata w Ultra Triathlonie pięciokrotnego Ironman. Pan Rafał, przekraczając wszelkie bariery i pokonując swoje słabości, ukończył wówczas wyścig w czasie 86 godzin i niespełna 6 minut,  podczas którego pokonał dystans 19 km płynąc, 900 km jadąc na rowerze i 211 km biegnąc. Sam udział w zawodach wydaje się czymś niesamowitym, a pan Rafał ukończył je i zajął zaszczytne drugie miejsce na podium.

Wybitny sportowiec nie przestaje nas zadziwiać. W maju 2023 znów podjął się nadludzkiego wyzwania i wziął udział w Brasil Ultra Tri 2023 dziesięciokrotnego Ironman. Tym razem nasz pracownik zmierzył się z dystansem 38 km pływania, 1800 km jazdy na rowerze i 422 km biegu, który pokonał w 225 godzin, zapewniając sobie tym samym 3 miejsce na podium.

Dokonać tego mogą tylko najmocniejsi z mocnych, którym niewątpliwie jest nasz kolega. Podziwiamy jego ogromną determinację, zaangażowanie i siłę woli, dzięki którym po raz kolejny osiągnął to, co dla większości z nas jest nadludzkim wyczynem. Serdecznie gratulujemy panu Rafałowi, który ponownie utwierdził nas w przekonaniu, że jest wybitnym sportowcem i niezwykłym człowiekiem.