Witamy na er-ea.pl. Skontaktuj się z nami

Welcome to er-ea.pl/en. Contact with us

Willkommen zu er-ea.pl/de. Kontakt mit uns

Słuchając relacji Pana Rafała Godzwona, wszyscy jesteśmy pod wielkim wrażeniem jego wielkich osiągnięć i ogromu trudu, jaki włożył w przygotowania do udziału w Ultra Triathlonie pięciokrotnego IM (najdłuższy z wyścigów :19 km pływania, 900km roweru, 211km biegania).

Pan Rafał ma wiele sukcesów na swoim koncie m in: w 2018r ukończył pełnego Ironmana na zawodach w Czechach. W 2019r brał udział w Mistrzostwach Świata na podwójnym dystansie Ironmana na Litwie, gdzie ukończył zawody w klasyfikacji generalnej zajmując bardzo dobre 7 miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz ukończył połowę dystansu Ironmana w Montanegro, gdzie pokazał się również z bardzo dobrej strony. W 2021r brał udział w potrójnym IM we Francji, gdzie całe zawody ukończył na trzecim miejscu w klasyfikacji ogólnej.

Jednak największy swój życiowy sukces odniósł w tym roku. W dniu 27 czerwca 2022r dokonał niesamowitego wyczynu w Bratzel we Francji w Colmar Alzacja na zawodach Pucharu Świata. Dystans pięciokrotnego Ironmana ukończył w czasie 86:05:54 . Składa się na niego wyścig podczas, którego zawodnicy pokonują 19 km płynąc, 900 km jazdy na rowerze i 211km biegu. Samo wzięcie udziału w zawodach wydaje się czymś niesamowitym, a Pan Rafał ukończył go i zajął zaszczytne drugie miejsce na podium. Dokonać tego mogą tylko najmocniejsi z mocnych, którzy walczą ze swoimi słabościami i przełamują swoje bariery.

Patrząc na zdjęcia widać, że Rafałowi przez cały wyścig uśmiech nie schodził z twarzy, co było dobrą wróżbą, że wszystkie założenia idą zgodnie z planem. Wyścig ukończył bardzo zmęczony, ale szczęśliwy przy dopingu kibiców i najbliższej rodziny.

Jesteśmy bardzo dumni, że mamy tak wybitnego sportowca w naszej firmie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu. Trzymamy kciuki w osiąganiu wyznaczonych celów i życzymy dalszych sportowych sukcesów.