Kontakt

Elporem i Elpoautomatyka

Spółka z o.o.

Zawada 26, 28-230 Połaniec

 

e-mail:

tel.: +48 15 865-64-01

fax.: +48 15 865-68-68

 

e-mail:

tel.: +48 15 865-61-01

fax.: +48 15 865-61-05

 

Listy referencyjne

drukuj drukuj

STALBUD TARNÓW Sp. z o.o.

Firma Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. swoje prace wykonała zgodnie z zachowaniem odpowiednich norm i przepisów. Pracownicy Spółki prezentowali dobre umiejetności techniczne i organizacyjne.

Soda Polska Ciech Sp. z o.o. Inowrocław

Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. jest naszym kwalifikowanym wykonawcą robót mechanicznych oraz remontowych.

Wkonywał prace w latach 2006 do 2011 na terenie Elektrowni Soda Polska Ciech Sp. z o.o.

Mostostal Zabrze Holding Spółka Akcyjna

Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. realizowała w latach 2008-2011 m.in. kontrakty przy obiektach Instalacji Magazynowania i Transportu Biomasy Pozaleśnej na terenie GDF Suez Eenrgia Polska S.A.

GDF SUEZ Energia Polska S.A.

Udzielamy pełnej rekomendacji Spółce Elporem i Elpoautomatyka. Wykonywała na terenie Elektrowni Połaniec S.A. - Grupa GDF-Suez Energia Polska w trakcie kampanii remontowej w latach 2009-2011 bieżące utzymanie ruchu - prace serwisowe. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić przedstawioną spółkę jako godnego zaufania partnera.

Elpoterm Sp. z o.o.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić przedstawioną Spółkę jako godnego zaufania partnera.

GDF SUEZ Energia Polska S.A.

Elporem Sp. z o.o. wykonała na terenie Elektrowni Połaniec S.A. - Grupa GDF SUEZ Energia Polska w trakcie kampanii remontowej 2010: Remont kapitalny kotła bloku nr 3 w zakresie układu ciśnieniowego i urządzeń cieplno-mechanicznych. Udzielamy pełnej rekomendacji Spółce Elporem. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić przedstawioną spółkę jako godnego zaufania partnera.

REMKOT S.C.

Firma Elpoautomatyka Sp. z o.o. swoje prace wykonała solidnie i rzetelnie, z zachowaniem odpowiednich norm i przepisów. Pracownicy spółki prezentowali dobre umiejętności techniczne i organizacyjne, dlatego ich usługi możemy polecić z pełnym przekonaniem innym przedsiębiorstwom.

GDF SUEZ Energia Polska S.A.

Realizując niniejsze zadania, wszystkie prace zostały wykonane fachowo, starannie i terminowo, a pracownicy spółki Elpoautomatyka wykazali się rzetelnością i kompetencją. Samą zaś spółkę uważamy za godnego polecenia i spawdzonego partnera w zakresie zrealizowanych zadań remontowo-modernizacyjnych.

Foster Wheeler Energia Polska S.A.

Prace prowadzone przez Spółkę Elporem cechowała wysoka kultura techniczna i jakościowa, fachowy i specjalistyczny nadzór oraz szybkie, pewne i terminowe wykonanie pracy.

Vattenfall Heat Poland S.A.

Wszystkie prace wykonane zostały zgodnie z zakresem określonym w umowie, z uwzględnieniem potrzeb i zaleceń Zamawiającego z zachowaniem uzgodnionego terminu realizacji. Prace zostały wykoanane starannie i fachowo.

Polimex - Mostostal S.A.

Firma Elpoautomatyka Sp. z o.o. wykonała swoje prace solidnie i rzetelnie z zachowniem odpowiednich norm i przepisów, a pracownicy spółki prezentowali bardzo dobre umiejętnosci techniczne i organizacyjne, dlatego jej usługi z pełnym przekonaniem możemy polecić innym przedsiębiorstwom.

Mostostal Zabrze Holding S.A.

Elporem Sp. z o.o. zrealizowała w 2009 roku na terenie Elektrowni Połaniec S.A. - Grupa GDF SUEZ Energia Polska instalację zasilającą w energię elektryczną plac budowy "Instalacji do magazynowania, transportu i przygotowywania agrobiomasy - faza 2". Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić przedstawioną spółke jako godnego zaufania partnera.

Enrem Połaniec Sp. z o.o.

Prace prowadzone przez Spółkę Elporem cechowała:

- wysoka kultura techniczna i jakościowa,

- fachowy i specjalistyczny nadzór,

- szybkie, pewne i terminowe wykonanie pracy.

J.T.C. Spółka Akcyjna

Wszystkie prace obięte umową zostały wykonane należycie, starannie i terminowo. Specjaliści i pracownicy Spółki Elpoautomatyka prezentowali duże umiejętności techniczne i organizacyjne, dlatego uważamy, że usługi tej firmy można polecić potencjalnym zleceniodawcom.

Electrabel Polska S.A.

Realizaując niniejsze prace, specjaliści firmy Elpoautomatyka wykazali się zaangażowaniem i profesjonalizmem godnym polecenia przy modernizacjach układów oraz urządzeń elektroenergetycznych. Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Elpoautomatyka innym przedsiębiorstwom.

Electrabel Polska S.A.

Wszystkie prace zostały zrealizowane terminowo, a przy ich realizacji zawsze mogliśmy liczyć na fachową wiedzę i doświadczenie specjalistów spółki Elpoautomatyka. Oceniamy wysoko wykonane prace, a samą firmę polecamy jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w zakresie dostarczonych usług.

Polimex - Mostostal S.A.

Kanały zostały wykonane zgodnie z projektem i określonymi przez nas wymaganiami zawartymi w Planie zapewnienia Jakości.

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić przedstawianą Spółkę jako godnego zaufania partnera.

Elektrociepłownia Chorzów "ELCHO" Sp. z o.o

Firma Elpoautomatyka Sp z o.o. swoje prace wykonała solidnie i rzetelnie, zgodnie z harmonogramem, z zachowaniem odpowiednich norm i przepisów, bardzo dobrze koordynując pracę swoich podwykonawców, dlatego uważamy, że usługi tej firmy można polecić potencjalnym zleceniodawcom.

Pilkington Polska Sp. z o.o.

Zadania zostały wykonane fachowo, starannie i terminowo, a pracownicy spółki Elpoautomatyka wykazali się wysoką rzetelnością i kompetencją. Uważamy spółkę Elpoautomatyka za godnego polecenia i sprawdzonego partnera w zakresie zrealizowanych zadań modernizacyjnych.

Electrabel Polska S.A.

Elporem jest naszym stałym wykonawcą robót elektrycznych i prace wykonuje bardzo solidnie. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić przedstawioną spółkę jako godnego zaufania partnera.

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Spółka z o.o.

Firma "Elpoautomatyka" Sp. z o.o. swoje prace wykonała solidnie i rzetelnie z zachowaniem odpowiednich norm i przepisów a pracownicy spółki prezentowali wysokie umiejętności techniczne i organizacyjne, dlatego jej usługi z pełnym przekonaniem możemy polecić innym przedsiębiorstwom.

Vattenfall Heat Poland S.A

Wartość zrealizowanych prac wynosiła 370 tys. PLN. Wszystkie prace objęte umową zostały wykonane fachowo, starannie i terminowo. Specjaliści Spółki Elpoautomatyka prezentowali duże umiejętności techniczne i organizacyjne.

Electrabel Polska S.A.

Udzielamy pełnej rekomendacji Spółce Elporem. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić przedstawioną spółkę jako godnego zaufania partnera

© Copyright 2006 Elpoautomatyka Sp z o.o.

Realizacja: Ideo, Powered by: Edito CMS